english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • 30 lat chóru w Sopocie

  30 lat chóru w Sopocie

  28.03.2013 Chór Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Gdańsku-Sopocie „Gloria Dei” 24 marca 2013 roku, w Niedzielę Palmową, świętował 30-lecie działalności. czytaj całość »
 • Na stoku w zimowe popołudnie

  26.03.2013 Czy nie spotkaliście się z taką opinią, że ludzie chodzący do kościoła to "smutasy", za poważni we wszystkim, nie umiejący się bawić, cieszyć? Albo, że są nieżyciowi i nie idą z postępem, skoncentrowani tylko na Bogu i kościele? czytaj całość »
 • Konfirmacyjne rekolekcje

  Konfirmacyjne rekolekcje

  26.03.2013 W dniach 22-23 marca konfirmanci z Żor, Gołkowic, Rybnika, Wodzisławia, Gołkowic i Golasowic uczestniczyli w rekolekcjach pasyjnych w Pisku (Czechy). czytaj całość »
 • Pasyjne klimaty muzyczne

  Pasyjne klimaty muzyczne

  25.03.2013

  Niespokojne jest moje serce dopóki nie spocznie w Bogu – ta myśl świętego Augustyna była jedną z inspiracji wieczoru z muzyką pasyjną (i nie tylko), którą – w wykonaniu Chóru Benedictus i Chóru Ekumenicznego z Karpacza można było usłyszeć w Niedzielę Palmową w katolickiej Bazylice Mniejszej śś. Erazma i Pankracego. czytaj całość »

 • O żywym Kościele w Koszalinie

  O żywym Kościele w Koszalinie

  21.03.2013 „Kościół, który żyje i ożywia” – tak brzmiało hasło przewodnie rekolekcji pasyjnych, które odbyły się po raz kolejny w koszalińskiej parafii. czytaj całość »
 • Szkrabki rozpoczynają zapisy

  Szkrabki rozpoczynają zapisy

  20.03.2013 Informujemy, że od nowego roku (przed)szkolnego swoją działalność rozpoczyna Przedszkole „Szkrabki” prowadzone przez Ewangelickie Towarzystwo Oświatowe w Warszawie. czytaj całość »
 • Bobrek Fashion Street

  Bobrek Fashion Street

  28.11.2013 Pokaz mody – 28 listopada w Centrum Handlowym Agora w Bytomiu - będzie finałem projektu Bobrek Fashion Street realizowanego przez streetworkerki Centrum Misji i Ewangelizacji. Pięć młodych dziewczyn pragnie zaprezentować efekty swojej trzymiesięcznej pracy nad ubraniami, które z pozoru nie miały w sobie nic wyjątkowego... czytaj całość »
 • Cieszyński chór koncertował w Niemczech

  Cieszyński chór koncertował w Niemczech

  16.03.2013 Dziewięć koncertów w ciągu ośmiodniowego tournee zaprezentował w Niemczech Wyższobramski Chór Kameralny działający przy parafii Ewangelicko-Augburskiej w Cieszynie.  czytaj całość »