english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Ferie narciarskie dla dzieci

  Ferie narciarskie dla dzieci

  28.11.2016 Zapraszamy dzieci w wieku od 9 do 12 lat, stawiające pierwsze kroki na nartach, jak i jeżdżące w stopniu zaawansowanym. Podczas całego pobytu oferujemy opiekę wykwalifikowanych instruktorów narciarskich i opiekunów oraz kompletny program realizowany w przyjaznej atmosferze.
  Zobacz także naszą propozycję: "Narciarski weekend dla rodzin".
  czytaj całość »
 • Narciarski weekend dla rodzin

  Narciarski weekend dla rodzin

  28.11.2016 Zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa, bez względu na wiek oraz stopień zaawansowania, a także chętnych do nauki jazdy na nartach, doskonalenia technik oraz wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję. Zapewniamy  komfortowe warunki  noclegowe, pyszną i domową kuchnię, a przede wszystkim fachową opiekę instruktorów, którzy podczas całego pobytu chętnie udzielą wskazówek dotyczących uprawiania narciarstwa i nauczą odpowiednich ćwiczeń poprawiających kondycję na stoku.
  Nie zapomnimy również o stronie duchowej: modlitwie, Bożym Słowie i epifanijnym kolędowaniu. Zobacz także naszą propozycję: "Ferie narciarskie dla dzieci". czytaj całość »
 • Świątecznie i rodzinnie w cieszyńskim teatrze

  Świątecznie i rodzinnie w cieszyńskim teatrze

  22.11.2016 Rozpoczął się Adwent. Radosnym zakończeniem tego czasu oczekiwania będzie Boże Narodzenie.  Jak co roku, w drugim dniu świąt, całe rodziny zaproszone są na Spotkanie Świąteczne do pełnych ciepła i uroku wnętrz Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. czytaj całość »
 • Diecezjalny Turniej Gier Planszowych

  Diecezjalny Turniej Gier Planszowych

  24.11.2016 W piątek 11 listopada już po raz drugi odbył się Diecezjalny Turniej Gier Planszowych w Goleszowie.  czytaj całość »
 • O Reformacji w Lublinie

  O Reformacji w Lublinie

  01.12.2016

  Ewangelicy z Lublina postanowili zainaugurować jubileuszowy – pięćsetny Rok Reformacji kilkoma wydarzenia o zasięgu ponadparafialnym.  czytaj całość »

 • Na dobre i na złe...

  Na dobre i na złe...

  23.11.2016

  18 listopada 2016 spotkaliśmy się na Kolacji dla Małżeństw w Hotelu Mikulski w Gliwicach. Spotkanie poprowadzili gospodarze - Joanna i ks. Andrzej Wójcikowie, a gośćmi - wykładowcami byli: Aniela i ks. Bogdan Wawrzeczkowie, którzy przygotowali wykład o tytule: "Na dobre i na złe...". czytaj całość »

 • Dni Ewangelizacji w Gliwicach za nami

  Dni Ewangelizacji w Gliwicach za nami

  14.10.2016

  Jak pojmowały Chrzest i Wieczerzę Pańską pierwsze społeczności chrześcijańskie, których przemyślenia odnajdujemy na kartach Nowego Testamentu? Jak we współczesnym kontekście można by na nowo odczytać rolę i znaczenie sakramentów? czytaj całość »

 • Wieści z Dzięgielowa

  Wieści z Dzięgielowa

  22.11.2016 Parafia Ewangelicko-Augsburska w Dzięgielowie ma za sobą kilka ciekawych wydarzeń.  czytaj całość »