english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Piłki w grze

  Piłki w grze

  12.06.2016

  Dzisiaj (12.06.2016) w Szczyrku odprawione zostało pierwsze ekumeniczne nabożeństwo z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej. czytaj całość »

 • Śpiewaj, graj, rozwijaj się!

  Śpiewaj, graj, rozwijaj się!

  06.06.2016 67. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie to także okazja do udziału w warsztatach wokalnych i biblijnych. Zapraszamy do udziału! Zgłoszenia przyjmujemy do 25 czerwca! czytaj całość »
 • Jubileusz Koszalina ekumenicznie

  Jubileusz Koszalina ekumenicznie

  02.06.2016

  O błogosławieństwo dla miasta i jego mieszkańców prosili w poniedziałek, 23 maja w koszalińskiej katedrze przedstawiciele różnych Kościołów chrześcijańskich. Okazją do wspólnej modlitwy był jubileusz 750-lecia nadania praw miejskich Koszalinowi. czytaj całość »

 • Erwin Kruk doktorem honoris causa UWM

  Erwin Kruk doktorem honoris causa UWM

  01.06.2016

  1 czerwca ewangelicki pisarz i poeta Erwin Kruk został uhonorowany tytułem doktora honoris causa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. czytaj całość »

 • III Dni Gizewiusza w Ostródzie

  III Dni Gizewiusza w Ostródzie

  01.06.2016

  Po raz trzeci ostródzcy ewangelicy obchodzili swoje święto. „Dni Gizewiusza” są bowiem dorocznym świętem przypominającym o luterańskiej tradycji, historii i kulturze Mazur Zachodnich. W ramach obchodów uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w ciekawych wykładach, koncercie i wycieczce. czytaj całość »

 • II Charytatywny Bieg EDW

  II Charytatywny Bieg EDW

  29.05.2016

  29 maja w Tychach odbył się po raz drugi Bieg Charytatywny organizowany przez Ewangelickie Duszpasterstwo Wojskowe. czytaj całość »

 • Świdnica na TOP-ie

  Świdnica na TOP-ie

  31.05.2016

  Obok wrocławskiego Rynku, katedry Wawelskiej, zamku królewskiego na Wawelu, starego miasta w Warszawie na liście „10 najciekawszych w miejsc w Polsce” znalazł się świdnicki Kościół Pokoju. Zestawienie w oparciu o recenzje i głosy turystów sporządził jeden z najpotężniejszych serwisów turystycznych TripAdvisor. czytaj całość »

 • Petanque - nowa pilska tradycja

  Petanque - nowa pilska tradycja

  31.05.2016

  W ubiegłym roku po raz pierwszy pilscy parafianie na swoim przykościelnym trawniku rozegrali turniej w grę, mało w Polsce znaną, petanque. czytaj całość »