english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Święto Żniw w Łęgutach

  Święto Żniw w Łęgutach

  20.10.2015 Parafia w Ostródzie zorganizowała Święto Żniw w Łęgutach. czytaj całość »
 • Była kiedyś parafia...

  Była kiedyś parafia...

  16.10.2015 „Była kiedyś parafia…” pod takim tytułem w niedzielę 11 października br. po nabożeństwie została uroczyście otwarta wystawa w kościele Parafii Wniebowstąpienia w Warszawie. czytaj całość »
 • Witamy w niezwykłej szkole!

  Witamy w niezwykłej szkole!

  15.10.2015 Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Szkole Biblijnej w Dzięgielowie odbyła się w niedzielę (11 października). Była częścią nabożeństwa misyjnego w parafii ewangelicko-augsburskiej w Dzięgielowie. czytaj całość »
 • W Pieniny spod Cieszyna

  W Pieniny spod Cieszyna

  15.10.2015

  W dniach 2-4 października grupa 88 osób z filiałów Hażlach i Zamarski parafii w Cieszynie wraz ze swoim opiekunem ks. Marcinem Podżorskim wyjechała na wycieczkę w Pieniny. czytaj całość »

 • Wsparcie dla osób po stracie

  Wsparcie dla osób po stracie

  06.10.2015 Przyjazna przestrzeń do przeżywania i przezwyciężania bólu, cierpienia, smutku i odkrywania nadziei. Raz w tygodniu - od połowy listopada do połowy grudnia - bezpłatnie. Zgłoszenia od osób zainteresowanych udziałem w spotkaniach są przyjmowane do 6 listopada. 
   
  Zgłoszenia przyjmujemy do 6 listopada.
  czytaj całość »
 • Rekreacyjnie w Gliwicach

  Rekreacyjnie w Gliwicach

  06.10.2015

  Jednym z ważnych sposobów działalności Ewangelickiego Towarzystwa Edukacyjnego jest społeczne zaangażowanie, zachęcanie członków i sympatyków do prac społecznie użytecznych. czytaj całość »

 • Zacznijmy od podstaw!

  Zacznijmy od podstaw!

  30.09.2015

  Centrum Misji i Ewangelizacji ogłasza nowy nabór na Kurs duszpasterski podstawowy. Absolwenci kursu uzyskują kwalifikacje w zakresie duszpasterstwa, poradnictwa i komunikacji interpersonalnej. Kurs jest dla wszystkich (zarówno świeckich, jak i  duchownych), którzy chcą podejmować działania na rzecz drugiego człowieka i towarzyszyć innym w ich przeżyciach i doświadczeniach życiowych. czytaj całość »

 • 220 lat parafii w Kaliszu

  220 lat parafii w Kaliszu

  27.09.2015

  Ewangelicy w Kaliszu świętowali 220. rocznicę powołania swojej parafii. Na uroczystościach obecny był zwierzchnik Kościoła bp Jerzy Samiec. Z parafii kaliskiej pochodzi wielu duchownych Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce. czytaj całość »