english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Matka Ewa ciągle aktualna

  Matka Ewa ciągle aktualna

  25.04.2015 Pomysłodawcy i fundatorzy „Nagrody Ostoja Pokoju” imienia Matki Ewy proszą o zgłaszanie kandydatów do tego wyróżnienia.  czytaj całość »
 • Koło Pań reaktywowane

  Koło Pań reaktywowane

  24.04.2015

  W dniu 19 kwietnia 2015 roku miało miejsce inauguracyjne spotkanie reaktywowanego po ponad 60- latach z inicjatywy parafianki krakowskiego zboru i redaktorki naczelnej miesięcznika parafialnego "Ewangelicy w Krakowie" Iwony Parzniewskiej, Koła Pań krakowskiej parafii ewangelicko -augsburskiej. czytaj całość »

 • Tłumy obserwowały kościół

  23.04.2015 Kościół ewangelicki w Tarnowskich Górach stał się w piątek 17 kwietnia gigantycznym ekranem. czytaj całość »
 • Śniadanie dla mężczyzn

  Śniadanie dla mężczyzn

  20.04.2015

  - Każda pszczoła ociera się o królową matkę, aby nosić na sobie jej zapach. Tak samo my powinniśmy robić wszystko, by pachnieć Jezusem – powiedział mistrz pszczelarski Artur Głowacki podczas pierwszego „Śniadania dla Mężczyzn”, które odbyło się 18 kwietnia w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Chorzowie. czytaj całość »

 • Śniadanie dla seniorów

  Śniadanie dla seniorów

  13.04.2015 W sobotę 11 kwietnia w auli Szkół Ewangelickiego Towarzystwa Edukacyjnego w Gliwicach odbyło się II Wielkanocne Śniadanie dla Seniorów.  czytaj całość »
 • Koncert Świąteczny z przesłaniem

  Koncert Świąteczny z przesłaniem

  13.04.2015 W niedzielę 12 kwietnia w kościele Zbawiciela w Gliwicach odbył się koncert świąteczny z przesłaniem. Wystąpił Zespół CME z Dzięgielowa. czytaj całość »
 • Rekolekcje młodzieżowe w Wiśle

  Rekolekcje młodzieżowe w Wiśle

  07.04.2015 Tegoroczne Młodzieżowe Rekolekcje Pasyjne Diecezji Katow­ick­iej odbyły się w dni­ach od 20  do 22 marca w Wiśle. W ciągu 48 godzin oprócz dyskusji i rozważań uczest­nicy wzięli udział w niedziel­nym nabożeńst­wie w koś­ciele w Wiśle-Malince, w części zajęć Kon­fer­encji “O tym się nie mówi” w Domu Nar­o­dowym w Cieszynie, szkole­ni­ach oraz licznych zaję­ci­ach sprawnoś­ciowych i terenowych. czytaj całość »
 • Świątecznie i reformacyjnie ze Szczyrku

  Świątecznie i reformacyjnie ze Szczyrku

  04.04.2015 Oryginalne pozdrowienia świąteczne przekazuje w tym roku ks. Jan Byrt ze Szczyrku. czytaj całość »