english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Uwolniona przez wiarę

Jesienna Konferencja CME dla Kobiet

08.11.2020


Wstęp wolny dla wszystkich! Konferencja odbędzie się online 14 listopada!


Uwolniona przez wiarę


PROGRAM
- wykłady: Bogusławy Król i ks. Tymoteusza Bujoka
- świadectwo – rozmowa z pisarką Lidią Czyż
- dobra muzyka
- dobra książka – promocja księgarni „Warto”

PROWADZENIE: Agata Wierońska

“Uwolniona przez wiarę” – wykład Bogusławy Król
Idea wolności jest dość abstrakcyjna, a jednak wpisana jest w nasze DNA. Tęsknota za wolnością, tak naprawdę jest tęsknotą za odpocznieniem, za uwolnieniem się od przeszłości, od lęków, za znalezieniem swojego miejsca na ziemi, za większym celem i sensem życia. Czy jesteś w miejscu, w którym chcesz być? Być może, by poczuć się bezpiecznie, zbudowałaś wokół siebie mury z leku, niepewności, a teraz tkwisz w nich nie widząc światła nadziei? A może tkwisz w niewoli niewiary i nie wiesz jak się z niej uwolnić, albo stoisz przed kryzysem wiary, bo straciłaś z oczu obraz Wielkiego Boga i ogarnął cię lęk? Na przykładach życia kilku kobiet będziemy chciały nauczyć się jak wzmocnić swoją wiarę i znaleźć odpocznienie i spełnienie, za którym tęsknimy.

„Wierzę, że potrzebuję pomocy” – wykład ks. Tymoteusza Bujoka
Wierzę, pomóż niedowiarstwu memu. Mk 9,24
Postawmy sobie trzy pytania: Kiedy wiara jest silna, a kiedy słaba? Czy wiara usamodzielnia, czy uzależnia? Czy można równocześnie wierzyć i nie wierzyć?

Centrum Misji i Ewangelizacji serdecznie zaprasza do oglądania na kanale You Tube: centrummisji oraz na facebooku: CentrumMisji w sobotę, 14 listopada w godz. 10.00-12.00.