english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Cieślarów spotkanie na szczycie

Kolejne spotkanie wiślańskiego rodu

30.05.2015

KOMITET ORGANIZACYJNY IV MIĘDZYNARODOWEGO SPOTKANIA rodziny CIEŚLAR pragnie serdecznie zaprosić na tradycyjne SPOTKANIE NA SZCZYCIE, które odbędzie się w dniach 30–31 maja 2015 r.


Cieślarów spotkanie na szczycie

Tegoroczna czwarta edycja spotkania ma przede wszystkim sportowo-turystyczne akcenty programowe, a organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich rozproszonych po całej Polsce członków tego wiślańskiego rodu.

 

W sobotę 30 maja o godz. 15:00 na Stadionie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego Jonidło w Wiśle odbędzie się Turniej Rodów Wiślańskich w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza miasta Wisła. Do turnieju Cieślarowie zaprosili w tym roku drużyny Pilchów oraz Wisełków. Sędzią głównym Turnieju będzie sam Burmistrz miasta – Tomasz Bujok.

 

W niedzielę 31 maja o godz. 12:00 odbędzie się na szczycie góry Cieślar już tradycyjne Spotkanie na Szczycie czyli  piknik rodzinny Cieślarów (i tych „co ich majóm radzi”).

 

Patronat honorowy nad tegoroczną edycją spotkania objęły: Posłanka na Sejm RP – Aleksandra Trybuś-Cieślar, Radna Sejmiku Województwa Śląskiego –Sylwia Cieślar oraz Wicestarosta Powiatu Cieszyńskiego – Maria Cieślar.

 

Zaproszamy chętnych do udziału w spotkaniach, które już tradycyjnie są organizowane w ostatnią sobotę i niedzielę maja.

 

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

 

Karol Cieślar