english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Ewangelickie Dni Kościoła w Stuttgarcie

W dniach 3-7 lipca w Stuttgarcie odbędą się Ewangelickie Dni Kościoła w Niemczech

01.06.2015

3 lipca rozpoczynają się w Stuttgarcie 34-te Ewangelickie Dni Kościoła w Niemczech. Zapraszamy na stoisko Kościoła Ewangelickiego w Polsce: ZH1-Do6 (Zelthalle 1).


Ewangelickie Dni Kościoła w Stuttgarcie

Ewangelickie Dni Kościoła w Niemczech odbywają się pod hasłem: Abyśmy posiedli mądre serce, które zostało zaczerpniete z Psalmu 90.

 

Wina i pojednanie, edukacja oraz odpowiedzialność w sferze gospodarki i ekonomii to tematy przewodnie Kirchentagu w Stuttgarcie. Organizatorzy pragną nawiązać także do hasła przewodniego, by zwrócić uwagę na zmiany zachodzące na świecie i umiejętność poszukiwania mądrych rozwiązań w sytuacji kryzysów i niepokojów.

 

W programie: studia biblijne, wykłady, koncerty i spotkania. Całość rozpocznie się uroczystym nabożeństwem o 18:15 na Marktplatz.

 

Od kilku lat Kościół Ewangelicko-Augsburski w Polsce jest obecny podczas Dni Kościoła. Stoisko Kościoła jest okazją do spotkań, wymiany doświadczeń, poznania nowych przyjaciół. Tym razem zapraszamy do aktywnego uczestnictwa, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Zelthalle 1. Numer stoiska: ZH1-D06.

 

Zapraszamy!!!