english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Rodzinne Spotkanie Świąteczne

Miły wieczór w pięknym teatrze

26.12.2013

Z okazji świąt Narodzenia Pańskiego Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego zaprasza 26 grudnia o godz. 16.00 do Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie na Rodzinne Spotkanie Świąteczne!


Rodzinne Spotkanie Świąteczne

W programie dla dzieci, młodzieży i dorosłych: wspólne kolędowanie z zespołem CME, występ zespołu teatralnego Duet SU pt. „Krzesła”, zwiastowanie Słowa Bożego przez Mariolę Fenger. Gwiazdą wieczoru będzie Tereza Cechelova - młoda tancerka, kończąca konserwatorium w Ostrawie, która zatańczy fragment z "Jeziora Łabędziego". Będą także rozmowy z zaproszonymi gośćmi, dobra dawka humoru i słowa do osobistej refleksji oraz przerwa na rozmowy przy świątecznej kawie i herbacie.

Bilety dostępne w księgarni "Warto" w Cieszynie (ul. Wyższa Brama 29) od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 i w sobotę w godz. 9.00-13.00 oraz w dniu Spotkania na pół godziny przed jego rozpoczęciem. Cena biletu 10 zł.

Cieszyński teatr to miejsce z klimatem, wyjątkowo sprzyjające spotkaniu rodzin i znajomych wszystkich pokoleń, którzy niekoniecznie chcą drugi dzień świąt spędzać przy stole. Rodzinne Spotkanie Świąteczne to zawsze ciekawy program - kolaż różnych form artystycznych z bożonarodzeniowym przesłaniem. I tak, już od lat, Boże Narodzenie świętujemy w pięknym secesyjnym teatrze, który powstał według projektu słynnych architektów z Wiednia.