english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Gotowa na wszystko czyli Śniadanie dla Kobiet

Ósmy raz w Wiśle

24.07.2013

Już po raz 8. kobiety z różnych stron kraju miały okazję spotkać się 6 lipca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle na Śniadaniu dla Kobiet.


Gotowa na wszystko czyli Śniadanie dla Kobiet

Program zawierał szereg  atrakcji i liczne niespodzianki, m.in. inspirujące świadectwa życia oraz recital Tomasza Żółtko – muzyka, kompozytora, poety i publicysty. Głównym gościem Śniadania była Jagoda Markiewicz (związana z Ruchem Nowego Życia, szefowa służby dla kobiet pod nazwą Forum Kobiet), która w swoim wykładzie podjęła próbę odpowiedzi na pytania zadawane przez niejedną kobietę: Różne sytuacje życiowe kobiet, potrzeby i próby oraz sposoby ich zaspokojenia – czy zawsze właściwe? Jak być gotowym, by zaspokoić potrzeby nie tylko własne, ale i innych? Komu zaufać w swoim życiu?

 

W trakcie spotkania ponad 800 uczestniczek  mogło skorzystać z doskonałego śniadania w formie bufetu. Był to czas na prowadzenie rozmów, nawiązanie nowych kontaktów czy podtrzymanie starych.

 

Przedstawicielki organizatorów tej jedynej w swoim rodzaju imprezy – Lidia Czyż oraz Bogusława Król (Parafia Ewangelicko-Augsburska oraz Stowarzyszenie DeoRecording z Wisły Malinki) zadbały  o profesjonalną obsługę i niepowtarzalną atmosferę całego spotkania.

 

Marzena Brózda

zdjęcia: Dominika Czyż