english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Nowa strona luteranie.pl

18.12.2020

W poniedziałek, 21 grudnia ok. godziny 16.00, zostanie uruchomiona nowa strona portalu luteranie.pl.


Nowa strona luteranie.pl

Dotychczasowa strona będzie nadal dostępna pod adresem: old2020.luteranie.pl

Układ nowej strony będzie różnił się od poprzedniego, pojawią się między innymi: wyszukiwarka parafii i miejsc nabożeństwowych oraz moduł do publikacji modlitw. Aktualne wydarzenia zarówno krajowe, regionalne jak i zagraniczne będą znajdować się w jednym miejscu.

Z uwagi na to, że poszukiwanym elementem na dotychczasowej stronie, także przed pandemią, były nabożeństwa, w nowym układzie zajmują one wysoką pozycję. W dziale „Nabożeństwa i Kościół w sieci” można będzie znaleźć m.in. linki do transmisji i nagrań nabożeństw, wyszukiwarkę miejsc, w których odbywają się nabożeństwa oraz szczegóły wydarzeń w ramach projektu „Kościół w sieci”.

Na stronie głównej będzie można zapoznać się ze Słowem dnia zaczerpniętym z książki „Z Biblią na co dzień”, aktualnymi kazaniami oraz „Drogowskazami chrześcijanina”. Modlitwy publikowane na stronie głównej podzielone zostały na modlitwy dnia, modlitwy tematyczne oraz modlitwy własne. Ten ostatni element umożliwi publikację modlitw osobom odwiedzającym stronę.

Część materiałów została skopiowana z dotychczasowej strony, ale będą one nadal rozszerzane. Dział „Wierzymy” nawiązuje częściowo do zakładki „W co wierzymy?”, a dział „Działamy” ukazuje różnorodne działania Kościoła w obszarach takich jak duszpasterstwo, ewangelizacja i misja, diakonia, edukacja, media, ekumenia, współpraca zagraniczna itd. Niektóre elementy nadal będą wymagać uzupełnienia.

Na dole strony głównej, w stopce, będzie możliwość wejścia do poczty luteranie.pl Wystarczy kliknąć na ikonę „poczta” w lewym rogu.

Po uruchomieniu strony prosimy o wyrozumiałość i zgłaszanie możliwych błędów do Rzecznika Kościoła.