english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Konkurs dla uczestników OZME 2013

Prace konkursowe ? krótkie filmy ? przyjmowane są do 30 listopada.

23.10.2013

Centrum Misji i Ewangelizacji (CME) ogłasza konkurs dla uczestników Ogólnopolskiego Zjazdu Młodzieży Ewangelickiej, który odbył się w Bielsku-Białej (27-29 września). Do końca listopada, na adres: ddm@cme.org.pl, przyjmowane są krótkie filmy (do 90 sekund), które odpowiadają na pytanie: Co i dlaczego poruszyło Cię na OZME? Twórcy najciekawszych prac otrzymają nagrody!


Konkurs dla uczestników OZME 2013

Konkurs jest próbą uchwycenia, co tak naprawdę było ważne dla uczestników zjazdu. Dzięki temu, w przyszłym roku program imprezy będzie jeszcze bardziej odpowiadał na potrzeby młodych ludzi. Nadesłane filmy posłużą również do stworzenia prezentacji promującej kolejny zjazd.

 

Program OZME 2013 w Bielsku-Białej składał się z wielu propozycji kulturalnych (koncerty, filmy, warsztaty artystyczne), wycieczek po mieście, warsztatów popularno-naukowych, a przede wszystkim szeregu seminariów. Poświęcono je tematyce zmian w życiu (indywidualnym i całych społeczności), zarówno tych planowanych, jak i osiąganych, współcześnie i w przeszłości. Stąd tytuł zjazdu – Metamorfozy.

 

– W przygotowanie i prowadzenie wielu punktów programu była zaangażowana młodzież. Bardzo się z tego cieszę. W tym roku większość wolontariuszy pomagających przy OZME stanowiła młodzież z bielskich parafii i bardzo jej za to dziękujemy! Chcemy pracować nad tym, by kolejne zjazdy i inne wydarzenia odpowiadały na potrzeby współczesnej młodzieży ­– mówi Katarzyna Wesner-Macura, kierownik Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży w CME.