english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

KONKURS - Z mapą Kościoła luterańskiego po Polsce

Zapraszamy do udziału w konkursie!

25.05.2013

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie, w którym otrzymać można mapę Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce. Mapę tę opracowała i wydała w 2013 roku cieszyńska Pracownia na Pastwiskach (www.napastwiskach.pl) we współpracy z Kancelarią Biskupa Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. 


KONKURS - Z mapą Kościoła luterańskiego po Polsce

Ta polsko-angielska składana mapa zawiera podział na diecezje, lokalizacje parafii i filiałów wykreślonych w postaci grafu, adresy kościołów oraz godziny nabożeństw i adresy wybranych instytucji kościelnych. Premiera mapy odbyła się podczas Niemieckich Ewangelickich Dni Kościoła (Kirchentag) w Hamburgu 1–5 maja 2013 r. Dystrybucją wydawnictwa zajmuje się Centrum Misji i Ewangelizacji (www.cme.org.pl). Mapę można kupić w księgarniach "Warto" w Cieszynie i "Klimczok" w Bielsku-Białej lub przez Internet (www.warto.com.pl; www.klimczok.osdw.pl).

 

Osoby nagrodzone oprócz mapy otrzymają jeden z trzech wydanych przez Pracownię na Pastwiskach przewodników turystycznych: "Ewangelicy w Wiśle", "Ewangelicy w Węgrowie" lub "Szlak ewangelicki w Słupsku" (wersja polsko- lub niemieckojęzyczna).

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać pod adres e-mailowy konkurs@luteranie.pl  krótką odpowiedź na pytanie: "Dlaczego chcę otrzymać mapę Kościoła luterańskiego?" oraz podać adres zamieszkania i tytuł wybranej nagrody-przewodnika. Na wypowiedzi czekamy do dnia 3 czerwca br.

 

Życzymy powodzenia!