english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Lubienia poleca się na wakacje

Zaplanuj swój wakacyjny wypoczynek już teraz

18.02.2015

Do wakacji jeszcze sporo czasu. Kto jednak zaplanuje swój wakacyjny wypoczynek już teraz, zapłaci mniej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wakacyjną Domu Gościnnego Parafii Ewangelickiej w Lubieni.


Lubienia poleca się na wakacje

Dom Gościnny w Lubieni po raz kolejny wychodzi z ofertą obozu dla dzieci i młodzieży. Sugerując się zainteresowaniami naszych uczestników z poprzednich lat, ponownie proponujemy obóz rowerowy, tym razem pod hasłem: O WIERZE NA ROWERZE. Oferta skierowana jest do starszych klas szkoły podstawowej oraz do gimnazjum, a głównym wyznacznikiem nie jest wiek, a kondycja fizyczna pozwalająca na pokonanie tras do 30 km w terenie płaskim. Dystans ten również został określony na podstawie zeszłorocznych doświadczeń, które pokazały, że uczestnicy chętnie i bez trudu pokonywali nawet dłuższe odległości, więc nie powinien on stanowić problemu dla przeciętnego nastolatka.

 

Program obozu jest bardzo atrakcyjny i pozwoli młodzieży na szeroko pojęte i różnorodne obcowanie z naturą oraz aktywny wypoczynek na prawdziwie świeżym powietrzu. Na uwagę zasługuje również cena, która nie jest wygórowana, zwłaszcza dla tych, którzy szybko zdecydują się na udział w obozie i dokonają zgłoszenia wraz z przedpłatą do 15 marca. W cenie jest zakwaterowanie, pełne wyżywienie z obiadami w restauracji, ubezpieczenie NNW, opieka wykwalifikowanej, ewangelickiej kadry oraz program. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia roweru.

 

Osobną propozycję kierujemy do młodzieży dorosłej. Lubienalia to przygoda dla ducha i ciała. Przede wszystkim jest to okazja do spotkania się w gronie współwyznawców, duchowego budowania się, śpiewu i modlitwy. Jednocześnie jednak to czas aktywnie spędzony na świeżym powietrzu, z szeroką ofertą rozrywkową i swobodą dysponowania swoim czasem. Każdy z uczestników w cenie pobytu otrzymuje pakiet punktów, które dowolnie wymienić może na atrakcje. Dzięki temu np. jeśli nie lubisz kajaków, możesz dwa razy pójść na konie. Sam(a) decydujesz, jak spędzisz te 5 dni, najważniejsze, żebyś się dobrze bawił(a). A do wyboru są konie, rowery, kręgle, kajaki, regionalne muzea i izby przyrodnicze. W programie również możliwość skorzystania ze strzeżonego kąpieliska z piaszczystą plażą, ognisko, dyskusyjny klub filmowy, wieczorki integracyjne itp. W pobliżu Domu pizzeria z bilardem, dużo terenów zielonych, grzybne lasy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Także cenowo oferta została zróżnicowana tak, aby każdy mógł z niej skorzystać - cena już od 250 zł. W cenie noclegi, śniadania w ośrodku i obiadokolacje w restauracji Myśliwskiej tuż obok oraz 70 punktów wymiennych na atrakcje. To jedyna taka oferta w Kościele!!!

 

Dom Gościnny Parafii Ewangelickiej w Lubieni to kameralny ośrodek na 30 osób z pokojami o standardzie turystycznym w malowniczej, małej wiosce w Stobrawskim Parku Krajobrazowym w gminie Popielów na Opolszczyźnie. Do dyspozycji gości pokoje 2-8 osobowe, w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia na 32 osoby oraz kilka łazienek. Dom znajduje się w centrum wsi, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego, sklepu, restauracji/pizzerii oraz lasu. Na terenie posesji znajduje się duży plac do dyspozycji gości, na którym można zaparkować samochód lub rozbić namiot. Na terenie parku oraz w dorzeczu Odry znajduje się duża sieć ścieżek rowerowych, a w Domu wypożyczyć można rowery, 500 m od ośrodka jest stadnina koni z możliwością wykupienia lekcji z instruktorem, w pobliżu duży plac zabaw i boisko. W promieniu 25 km natomiast znajdziecie państwo niezliczoną ilość atrakcji takich jak zoo, skanseny, przyrodnicze centrum doświadczania świata, muzeum leśne, Zamek Piastów Śląskich, muzeum kołodziejstwa, kryte pływalnie, kręgielnia, kajaki, najstarsza sosna wejmutka w Polsce, liczne perełki architektury (kościoły, zamki, pałace, kapliczki). Dla zmotoryzowanych w zasięgu również indiańska wioska oraz parki dinozaurów i wiele innych atrakcji.

 

Jesteśmy przekonani, że wszystko to stanowi wystarczający argument za tym, aby wakacje 2015 spędzić właśnie w Lubieni. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych obozem lub Lubienaliami, ale także GOŚCI INDYWIDUALNYCH I GRUPY ZORGANIZOWANE.

 

Ceny do negocjacji przy grupach lub dłuższych pobytach.

 

Zapraszamy, bo Lubienia jest warta lubienia!!!

 

więcej informacji: www.dom-lubienia.pl.

dom-lubienia@o2.pl

kom. 502 098 051 - Katarzyna Kowalska