english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Prezent pod choinkę 2017

Do 13 i 21 listopada!

04.11.2017

Z jakiego prezentu ucieszyłby się 8-letni Peter z Rumunii? Odpowiedź może zaskoczyć, bo chłopiec wymienia pastę do zębów, mydło, szampon, kredki, słodycze. Poznaj warunki w jakich żyje Peter. Dla niego i dzieci, które żyją podobnie jak on, Ty możesz coś zrobić – spakować z nami miłość!


Prezent pod choinkę 2017

Po raz 17. Centrum Misji i Ewangelizacji organizuje akcję "Prezent pod choinkę". Charytatywna akcja skierowana jest do dzieci zagrożonych wykluczeniem społecznym w Rumunii, na Białorusi i Ukrainie. W tym roku prezenty trafią także do małych uchodźców z Syrii i Afganistanu, które ze swoimi rodzinami są w obozie dla uchodźców w Bułgarii.

 

Prezent można przygotować osobiście lub "wirtualnie", przekazując CME pieniądze, za które paczka zostanie zrobiona i dostarczona za granicę. Z zasadami akcji można zapoznać się TUTAJ.

 

Bohaterami "Prezentu pod choinkę 2017" są: Peter z Rumunii, Michał z Białorusi i Polina z Ukrainy.

 

Na stronie www.prezent.cme.org.pl znajdują się również informacje dotyczące koordynatorów lokalnych, którzy przyjmują przygotowane paczki, aby przekazać je do CME w Dzięgielowie, skąd zostaną przewiezione do Rumunii, Białorusi, Bułgarii i na Ukrainę. W każdym kraju z CME współpracują zaprzyjaźnione organizacje społeczne i parafie, które gwarantują, że paczki trafią do rąk dzieci. Dla wielu maluchów będzie to PRAWDZIWA NIESPODZIANKA. Wręczanie paczek jest często okazją, aby opowiedzieć o Jezusie Chrystusie i Dobrej Nowinie!

 

Gorąco zachęcamy do udziału!

 

Termin dostarczania paczek do koordynatorów lokalnych upływa w poniedziałek, 13 listopada.
Termin przyjmowania wpłat na "prezenty wirtualne" kończy się we wtorek, 21 listopada.