english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Prośba o wsparcie

Apel o wsparcie rehabilitacji aspiranta Piotra Glenca

09.09.2020

Piotr ma 41 lat. Jest policjantem pracującym w Ustroniu. W maju 2020 roku uległ wypadkowi, w rezultacie którego doznał złamania kręgosłupa, urazu głowy i stłuczenia narządów wewnętrznych. Po natychmiastowej operacji neurochirurdzy określili jego stan jako ciężki, stwierdzając m.in. niedowład kończyn dolnych.


Prośba o wsparcie

Apel

Diakonii Polskiej,

Ewangelickiego Duszpasterza Policji

i Policji Śląskiej

o wsparcie REHABILITACJI aspiranta Piotra Glenca

 

Piotr ma 41 lat. Jest policjantem pracującym w Ustroniu. Stojąc na straży prawa służy tym, którzy potrzebują wsparcia. W maju 2020 roku uległ wypadkowi, w rezultacie którego doznał złamania kręgosłupa, urazu głowy i stłuczenia narządów wewnętrznych. Dla odzyskania sprawności niezbędna jest długa i kosztowna rehabilitacja oraz zakup odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego.

Diakonia Polska uruchomiła zbiórkę środków na ten cel. Ofiary można wpłacać bezpośrednio na konto bankowe: Diakonia Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (Diakonia Polska) Bank PEKAO S.A. I O/ Warszawa Numer konta: 78 1240 1037 1111 0000 0693 1384 z dopiskiem „Rehabilitacja Piotra” bądź też za pośrednictwem płatności elektronicznej DotPay na stronie internetowej Diakonii Polskiej w zakładce „Darowizny” w rubryce „Cel” należy wpisać: „Rehabilitacja Piotra”.
https://diakonia.org.pl/aktualnosc/rehabilitacja-piotra-pomozmy-mu-odzyskac-sprawnosc/

Asp. sztab. Piotr Glenc zawsze był gotów nieść pomoc każdemu, kto jej potrzebował. Jako dzielnicowy zawsze z wielkim oddaniem angażował się w powierzone mu obowiązki. Napotykając w swej służbie rozmaite, ludzkie problemy, zawsze niósł pomoc innym. Kilka lat temu, za swą aktywność, wiedzę i zaangażowanie został wybrany „Najlepszym dzielnicowym powiatu cieszyńskiego”. Teraz, po ciężkim wypadku, potrzebuje wsparcia, żeby walczyć o powrót do zdrowia.

KAŻDA WPŁATA MA WIELKĄ WARTOŚĆ!

W imieniu Piotra dziękuję wszystkim dotychczasowym ofiarodawcom, Diakonii Polskiej i wszystkim pomagających w zbiórce.

ks. Marek Twardzik
duszpasterz policji