english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Spotkanie Chrześcijan w Grazu

Przedłużenie terminu zgłoszeń

11.12.2019

W dniach 3-5 lipca 2020 r. odbędzie się w Grazu (Austria) kolejne Spotkanie Chrześcijan.


Spotkanie Chrześcijan w Grazu

Przedłużenie terminu zgłoszeń

W związku z rozpowszechnianiem się Koronawirusa w całej Europie, przedłużony zostaje termin zgłoszeń na Spotkanie Chrześcijan w Grazu z 30.marca do 22 kwietnia 2020 roku.

Zwrot poniesionych kosztów kart wstępu

Wszystkie osoby i grupy, które się już zarejestrowały, lub które chcą się zarejestrować, otrzymają bez wyjątku zwrot środków wpłaconych tytułem zakupu kart wstępu, w sytuacji kiedy Spotkanie Chrześcijan będzie musiało zostać odwołane ze względu na Koronawirus. Obecnie podjęte środki ostrożności rządu austriackiego przewidują konieczność odwołania spotkań, które obejmują zgromadzenia większe niż 100 osób w pomieszczeniach zamkniętych i większe niż 500 osób na wolnym powietrzu. Zarządzenie jest ważne do końca marca br. Kolejne kroki zostaną podjęte stosownie do rozwoju sytuacji.

Zachęcamy zatem do dalszego zgłaszania sią na Spotkanie Chrześcijan, ponieważ nie wiąże się to z żadnym ryzykiem finansowym. Wszystkie zgłoszenia są ważne dla organizatorów, którzy pełni odwagi i radości pracują dalej nad przygotowaniami do Spotkania Chrześcijan.

_____________________________________________

Hasło przewodnie spotkania  to: "Twarzą w twarz. Dzisiaj. Bóg. Wiara".

Inspiracją biblijną spotkania są trzy teksty: Bóg spotyka Abrahama i Sarę, 1 Mż 18, 1-14, Jezus ukazuje się Marii Magdalenie, Jan 20, 11-18, w drodze do Emaus, Łk 24, 13-35.

Podczas spotkania będą poruszane m.in. następujące tematy: zmiany klimatyczne, rozwój społeczeństwa i Kościoła po 1989 roku, sztuczna inteligencja, media społecznościowe, cyfryzacja, Europa, mniejszości i relacje między płciami.

W programie planowane są rozmowy przedstawicieli świata nauki i polityki, rozmowy reprezentantów zwierzchnich władz Kościołów z przedstawicielami różnych krajów, wyznań i pokoleń, wykład teologa Miroslava Volfa, profesora Uniwersytetu Yale, USA, warsztaty i dyskusje, nabożeństwa i studium biblijne, sport i zabawa, zwiedzanie miasta, śpiew i teatr, koncerty, wspólne posiłki.

Koszt uczestnictwa obejmuje książeczkę z programem, śpiewnik, wstęp na wszystkie wydarzenia Spotkania Chrześcijan, nocleg od 3 do 5 lipca 2020, posiłki: w piątek kolację, w sobotę śniadanie, obiad i kolację, w niedziele śniadanie. Dla dzieci w wieku do 5 lat udział jest bezpłatny z rodzicem lub prawnym opiekunem.

Rejestracja uczestnictwa tylko przez stronę: https://www.face2face2020.at/de/veranstaltungen/tickets-polen

Termin rejestracji: 31 marca 2020 r. Po upływie tego terminu organizatorzy nie gwarantują noclegu.

Wszystkie informacje związane z programem, udziałem, rejestracją oraz regulaminem i informacją o ochronie danych osobowych znajdują się na stronie organizatora Spotkania Chrześcijan: https://www.face2face2020.at


Tabela podziału kosztu biletu uczestnika z podziałem na miejsce noclegu oraz wiek.

wiek

 

miejsce noclegu

powyżej 21 lat

od 14 do 20 lat

od 6 do 14 lat

nocleg w hotelu lub pensjonacie

80 EUR

64 EUR

48 EUR

nocleg w kwaterze prywatnej

62 EUR

49 EUR

37 EUR

nocleg na karimacie

49 EUR

39 EUR

30 EUR

bilet rodzinny

2 rodziców + 2 i więcej dzieci = 218 EUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Materiały do pobrania:
- plakat 1
- plakat 2
- logo 1
- logo 2