english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Zapowiedzi wydarzeń

 • Spotkanie na granicy

  Spotkanie na granicy

  31.08.2013 Parafia Ewangelicko-Augsburskiej w Gołkowicach oraz Diecezjalna Komisja Wychowania Chrześcijańskiego Diecezji Katowickiej zaprosza na "Spotkanie na granicy" w ramach pożegnania wakacji - diecezjalnego spotkania dzieci i rodziców, które odbędzie się w sobotę 31 sierpnia 2013 r. o g. 10:00. czytaj całość »
 • Na ratunek cieszyńskim organom

  Na ratunek cieszyńskim organom

  18.08.2013 W niedzielę 18 sierpnia o godz. 17:00 w kościele Jezusowym w Cieszynie wystąpią: Chór Mieszany i Orkiestra Kameralna Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Goleszowie pod dyr. Jean-Claude Hauptmanna oraz Adam Pilch (organy) i Joanna Czerwińska (flet). czytaj całość »
 • XX Tydzień Ewangelizacyjny w Karpaczu

  17.08.2013 Komisja Ewangelizacyjno - Misyjna Diecezji Wrocławskiej Kościoła Ewangelicko - Augsburskiego zaprasza na XXII TYDZIEŃ EWANGELIZACYJNY DLA RODZIN w Karpaczu w dniach 17 - 25 sierpnia 2013 r. pod hasłem: „„Nie mamy tu miasta trwałego, ale tego przyszłego szukamy” Hbr 13,14 czytaj całość »
 • Moja Nadzieja - Dni Kultury Ewangelickiej

  Moja Nadzieja - Dni Kultury Ewangelickiej

  14.08.2013 Jedni mówią, że trzeba mieć nadzieję, inni, że nadzieja jest matką głupich. A Ty, co myślisz? Czy wyobrażasz sobie życie bez nadziei? A co, jeśi nadzieja zawodzi? Czy każda nadzieja jest dobra? Na te i inne pytanie będziemy chcieli znaleźć odpowiedzi podczas tegorocznego spotkania w naszej parafii. czytaj całość »
 • Nabożeństwo z okazji Święta Wojska Polskiego

  11.08.2013 Ewangelickie Duszpasterstwo Wojskowe serdecznie zaprasza na uroczyste nabożeństwo z okazji Święta Wojska Polskiego. czytaj całość »
 • Duo Consonantes w kościele Jezusowym

  Duo Consonantes w kościele Jezusowym

  21.07.2013 W niedzielę, 21 lipca o godz. 17:00 w kościele Jezusowym w Cieszynie odbędzie się kolejny koncert w ramach tegorocznej edycji akcji „Ratujmy Organy Kościoła Jezusowego”. czytaj całość »
 • Wakacje ekologiczne w Lubieni

  13.07.2013 Parafia Ewangelicka w Lubieni serdecznie zaprasza na WAKACJE EKOLOGICZNE W LUBIENI. czytaj całość »
 • Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie

  07.07.2013 Tydzień Ewangelizacyjny to największe otwarte spotkanie ewangelizacyjne Kościoła, adresowane do wszystkich osób – niezależnie od wieku i wyznania. W ciągu dziewięciu dni Ewangelia głoszona jest na nabożeństwach, wykładach biblijnych, warsztatach, seminariach, spotkaniach ewangelizacyjnych i koncertach z przesłaniem. Tegoroczne TE odbędzie się w Dzięgielowie na Śląsku Cieszyńskim w dniach od 6 do 14 lipca 2013 roku.
    czytaj całość »