english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Święta w mediach

Zapraszamy do wysłuchania nabożeństwa radiowego, które zostanie nadane w Pierwsze Święto Narodzenia Pańskiego (25.12.) o godz. 8.00 w 2. Programie Polskiego Radia na falach UKF (częstotliwości: patrz tutaj). Nabożeństwa można również wysłuchac przez internet - http://www.polskieradio.pl/13,Polskie-Radio (dwójka). Nabożeństwo zostanie nadane z kościoła ewangelickiego Ap. Piotra i Pawła w Wiśle.  
 
 
Zapraszamy również przed odbiorniki radiowe w Nowy Rok. O godz. 8.00 w 2. Programie Polskiego Radia na falach UKF (częstotliwości: patrz tutaj) zostanie nadane noworoczne nabożeństwa ekumeniczne. Można je też wysłuchac przez internet - http://www.polskieradio.pl/13,Polskie-Radio (dwójka). Nabożeństwo zostanie nadane z kościoła luterańskiego Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie.  
 

W 1. Niedzielę po Narodzeniu Pańskim, 2 stycznia 2011 r. telewizja RELIGIA.tv transmitować będzie na żywo nabożeństwo z Sakramentem Ołtarza z kościoła ewangelicko-augsburskiego Świętej Trójcy w Warszawie. Początek transmisji o godz. 11:00. Nabożeństwo poprowadzi i kazanie wygłosi ks. radca Piotr Gaś, proboszcz Parafii Świętej Trójcy.