english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wielkanocna zbiórka żywności w Piszu

Piątek i sobota (19 i 20 marca 2010 r.) w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Piszu przebiegała pod hasłem wielkanocnej zbiórki żywności dla ubogich i potrzebujących, którą organizowano dzięki patronatowi i współpracy z Bankiem Żywności w Olsztynie.
 

Zbiórka odbyła się w trzech sklepach: Delikatesy, Pegro oraz w sklepie sieciowym Carrefour w Piszu.
 
Jeśli widzisz ten plakat, to proszę wejdź i pomóż nam pomagać! - takie hasło przyświecało tegorocznej zbiórce w Piszu.
 
Do darczynności zachęcali i pomagali przeprowadzić zbiórkę parafianie z Pisza oraz harcerze 13. Wędrowniczej Drużyny "ARANEA". W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować im za ochocze i pełne zaangażowania serca!
 
Podziękowania składamy również na ręce phm Piotra Tumulskiego, który „dowodził” harcerzami. Zbiórkę z ramienia Stacji Diakonijnej koordynował Bernard Michałowski, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc i koordynację!
 
Zebrana żywność zostanie przekazana na ręce osób ubogich i potrzebujących mieszkających w Powiecie Piskim.
 

 
Do Stacji Diakonijnej coraz częściej przychodzą osoby potrzebujące. Na tegoroczną wielkanocną zbiórkę żywności czeka wiele ubogich rodzin. A oto i efekty naszej zbiórki: 19 marca zebraliśmy łącznie 209,35 kg żywności, dzień później 206,65 kg! Czyli podczas tegorocznej zbiórki zebraliśmy w sumie 416 kg żywności! 
 
Serdecznie dziękujemy za każdy dar serca!!
 
Po wydaniu żywności zapraszamy do zapoznania się z protokołem wydania na naszych stronach internetowych (www.pisz.luteranie.pl) .