english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Wiosenna konferencja dla kobiet

  Wiosenna konferencja dla kobiet

  27.04.2017 Organizowana przez Centrum Misji i Ewangelizacji – Wiosenna konferecja dla kobiet – została zatytułowana "Bądź spokojna", a jej idea wiąże się z fragmentem Listu do Filipian (4,7): A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie.
  Konferencja odbędzie się w Dzięgielowie, a nie, jak dątąd w Wiśle.
  czytaj całość »
 • Reformacja w Krakowie

  Reformacja w Krakowie

  25.04.2017

  Towarzystwo Miłośników Historii i Zabytków Krakowa oraz Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zapraszają na sesję naukową pt. "Reformacja w Krakowie XVI-XVII w." czytaj całość »

 • Ponad 56 tysięcy ludzi

  Ponad 56 tysięcy ludzi

  25.04.2017 Powstał Raport z działań Centrum Misji i Ewangelizacji w 2016 roku. Tematem przewodnim tego czasu było hasło biblijne z Księgi Izajasza 66,13: Jak matka pociesza syna, tak Ja będę was pocieszał (wg Biblii warszawskiej). czytaj całość »
 • Diecezjalny Zjazd Młodzieży na Mazurach

  Diecezjalny Zjazd Młodzieży na Mazurach

  24.04.2017

  W sobotę, 22 kwietnia br. mazurska młodzież spotkała się w Kamionce. czytaj całość »

 • Bezsenna czyli dobra

  Bezsenna czyli dobra

  19.04.2017

  Co roku, już od 20 lat, za sprawą Centrum Misji i Ewangelizacji, młodzi ludzie spotykają się, aby wspólnie przeżywać czas zadumy i rozmyślań, jakim jest pamiątka ukrzyżowania Jezusa, ale i, już po północy z soboty na niedzielę Wielkanocną, radować się ze zmartwychwstania Pana. czytaj całość »

 • Jubileusz Reformacji w Diecezji Mazurskiej

  Jubileusz Reformacji w Diecezji Mazurskiej

  11.04.2017

  Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi obchodów jubileuszu Reformacji na Warmii, Mazurach i Podlasiu. czytaj całość »

 • Ciągle chodzi o Jezusa

  Ciągle chodzi o Jezusa

  05.04.2017

  Wiślańskie wydawnictwo Luteranin przygotowało najnowszy numer swojego kwartalnika, w którym sporo miejsca poświęcono jubileuszowi 500 lat Reformacji.  czytaj całość »

 • Pasyjne dni skupienia dla radnych

  Pasyjne dni skupienia dla radnych

  04.04.2017 Diecezja Cieszyńska Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego zorganizowała rekolekcje dla osób zasiadających w różnych gremiach kościelnych. Wykładowcą był dr Jerzy Sojka. czytaj całość »