english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Kolejne piłki rozdane

  Kolejne piłki rozdane

  08.09.2014 Ks. Jan Byrt rozdał dzieciom w niedzielę (7.09) kolejne piłki, które zbiera z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej. czytaj całość »
 • Nowy proboszcz w Katowicach

  Nowy proboszcz w Katowicach

  08.09.2014 W niedzielę, 7 września w katowickim kościele Zmartwychwstania Pańskiego odbyła się uroczystość wprowadzenia w urzędowanie ks. dr. Mariana Niemca, wybranego przez zgromadzenie parafialne na ten urząd. czytaj całość »
 • Razem lepiej? W Koszalinie na pewno!

  Razem lepiej? W Koszalinie na pewno!

  03.09.2014 Koniec wakacji jest dla Diakonii Koszalin zakończeniem intensywnego czasu realizacji kilku inicjatyw. Jedną z nich był unijny projekt „Razem Lepiej”. czytaj całość »
 • Pożegnanie śp. ks. Tadeusza Narzyńskiego

  Pożegnanie śp. ks. Tadeusza Narzyńskiego

  29.08.2014 Dnia 23 sierpnia 2014 roku, w sobotę, pożegnaliśmy długoletniego proboszcza bydgoskiej parafii, śp. ks. Tadeusza Narzyńskiego (1933-2014). czytaj całość »
 • Zaproszenie do Szczyrku

  Zaproszenie do Szczyrku

  26.08.2014 Parafia ewangelicka w Szczyrku zaprasza na nabożeństwa ekumeniczne, które organizuje z okazji mistrzostw świata w siatkówce. czytaj całość »
 • Święto Wojska Polskiego w woj. śląskim

  Święto Wojska Polskiego w woj. śląskim

  13.08.2014 W sobotę, 9 sierpnia br. odbyły się w Sosnowcu wojewódzkie obchody Święta Wojska Polskiego, połączone z obchodami stulecia Legionów Polskich w Zagłębiu Dąbrowskim. czytaj całość »
 • Friends are friends forever

  Friends are friends forever

  11.08.2014 Przyjaciele są nimi na zawsze – refren pieśni napisanej przez Michaela W. Smitha bardzo dobrze pasuje do opisu czasu, który obozowicze spędzili wraz z opiekunami w trakcie Jawornik English Camp 2014. Po raz kolejny zawiązały się nowe przyjaźnie, a ci, którzy znali się z poprzednich lat, ponownie mieli okazję przeżyć wyjątkowych 10 dni. czytaj całość »
 • N.O.C. na Woodstocku

  N.O.C. na Woodstocku

  08.08.2014  W ubiegły roku wsparciem duchowym Woodstock`owiczów  zajmowała się piątka wolontariuszy Centrum Misji i Ewangelizacji (CME), która pomagała w wiosce motocyklowej podczas Przystanku Woodstock. czytaj całość »