english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wydarzenia parafialne

 • Mate.O świątecznie

  Mate.O świątecznie

  29.12.2016 W wypełnionym po brzegi kościele Zbawiciela w Gliwicach 9 grudnia br. przeżywaliśmy Koncert świąteczny - Mate.O - "Pieśni naszych ojców". czytaj całość »
 • Wspólna modlitwa

  Wspólna modlitwa

  27.12.2016

  23 grudnia 2016  roku w ewangelickim kościele św. Trójcy na Górnym Rynku starówki Görlitz odbyło się wieczorne nabożeństwo pamięci ofiar zamachu terrorystycznego do jakiego doszło 19.12.2016 roku w Berlinie. czytaj całość »

 • Życzenia świąteczne

  Życzenia świąteczne

  24.12.2016 „Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia”. Ewangelia Jana 8,12 czytaj całość »
 • Codziennie czytam!

  Codziennie czytam!

  23.12.2016 Centrum Misji i Ewangelizacji zachęca do podjęcia wyzwania – przeczytania Biblii lub Nowego Testamentu w ciągu najbliższego roku i w ten sposób do świętowania 500 lat Reformacji. czytaj całość »
 • Adwentowo we Wrocławiu

  Adwentowo we Wrocławiu

  25.12.2016 Już po raz czternasty odbyło się Międzyparafialne Spotkanie Adwentowe w Diecezji Wrocławskiej. 
  Już po raz czternasty odbyło się Międzyparafialne Spotkanie Adwentowe w Diecezji Wrocławskiej. 
  czytaj całość »
 • Spotkanie świąteczne dla dzieci

  Spotkanie świąteczne dla dzieci

  22.12.2016 W sobotę, 17 grudnia 2016 roku w ramach działań gliwickiego Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, projektu współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości, w salach parafii ewangelicko-augsburskiej w Gliwicach zorganizowano Spotkanie świąteczne dla dzieci. Uczestniczyło w nim 60 dzieci i członkowie ich rodzin. czytaj całość »
 • Nagroda Gayla dla ks. Marcina Pysza

  Nagroda Gayla dla ks. Marcina Pysza

  22.12.2016

  Burmistrz Miasta i Gminy Biała Piska wręczył Nagrodę Gayla za działalność społeczną na terenie Gminy Biała Piska. czytaj całość »

 • Szukamy pracowników!

  Szukamy pracowników!

  21.12.2016 Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP poszukuje pracowników na stanowisko WYCHOWAWCA PODWÓRKOWY (streetworker) do realizacji programu Rozwiń Skrzydła w ramach projektu „Program placówki wsparcia dziennego  dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej”. Projekt będzie realizowany w Bytomiu. czytaj całość »