english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wiadomości z Polski

 • Ferie narciarskie dla dzieci

  Ferie narciarskie dla dzieci

  28.11.2016 Zapraszamy dzieci w wieku od 9 do 12 lat, stawiające pierwsze kroki na nartach, jak i jeżdżące w stopniu zaawansowanym. Podczas całego pobytu oferujemy opiekę wykwalifikowanych instruktorów narciarskich i opiekunów oraz kompletny program realizowany w przyjaznej atmosferze.
  Zobacz także naszą propozycję: "Narciarski weekend dla rodzin".
  czytaj całość »
 • Narciarski weekend dla rodzin

  Narciarski weekend dla rodzin

  28.11.2016 Zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa, bez względu na wiek oraz stopień zaawansowania, a także chętnych do nauki jazdy na nartach, doskonalenia technik oraz wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję. Zapewniamy  komfortowe warunki  noclegowe, pyszną i domową kuchnię, a przede wszystkim fachową opiekę instruktorów, którzy podczas całego pobytu chętnie udzielą wskazówek dotyczących uprawiania narciarstwa i nauczą odpowiednich ćwiczeń poprawiających kondycję na stoku.
  Nie zapomnimy również o stronie duchowej: modlitwie, Bożym Słowie i epifanijnym kolędowaniu. Zobacz także naszą propozycję: "Ferie narciarskie dla dzieci". czytaj całość »
 • Inny Adwent 2016

  Inny Adwent 2016

  27.11.2016 Kościół zachęca, by czas Adwentu przeżyć inaczej niż do tej pory. czytaj całość »
 • Rozpoczął się Adwent i nowy Rok Kościelny

  Rozpoczął się Adwent i nowy Rok Kościelny

  27.11.2016

  W niedzielę, 27 listopada rozpoczął się Adwent Roku Pańskiego 2016. Jednocześnie został otwarty w ten sposób nowy rok kościelny, kolejny etap chrześcijańskiej wędrówki za Jezusem Chrystusem. czytaj całość »

 • Reformacja i Dolny Śląsk

  Reformacja i Dolny Śląsk

  25.11.2016

  Sejmik Województwa Dolnośląskiego podjął rezolucję ws. ustanowienia roku 2017 Rokiem Pamięci o Reformacji. Uchwała przeszła bez głosu sprzeciwu i przy dwóch głosach wstrzymujących się. czytaj całość »

 • Adwentowo w Zwiastunie

  Adwentowo w Zwiastunie

  25.11.2016

  Z jednej strony jesienna szaruga, z drugiej pospiech przedświątecznych przygotowań. Jak się od tego zdystansować, radzi w adwentowym numerze „Zwiastuna Ewangelickiego” 22/2016 ks. Marcin Rayss:Oczekując przyjścia Pana postarajmy się spojrzeć na świat z perspektywy Bożego dziecka, które w każdej życiowej sytuacji ma oparcie w miłującym Ojcu. czytaj całość »

 • Świątecznie i rodzinnie w cieszyńskim teatrze

  Świątecznie i rodzinnie w cieszyńskim teatrze

  22.11.2016 Rozpoczął się Adwent. Radosnym zakończeniem tego czasu oczekiwania będzie Boże Narodzenie.  Jak co roku, w drugim dniu świąt, całe rodziny zaproszone są na Spotkanie Świąteczne do pełnych ciepła i uroku wnętrz Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. czytaj całość »
 • Co przed nami, co przed Tobą?

  Co przed nami, co przed Tobą?

  24.11.2016 "Inny adwent" – tak, wiele lat temu, Centrum Misji i Ewangelizacji nazwało akcję, którą prowadzi do dziś, by zachęcać do innego – własnego, duchowego adwentu, czasu oczekiwania i nadziei, czytania Biblii, przemyśleń, ale też otwarcia na innych ludzi. czytaj całość »