english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wiadomości z Polski

 • Jeszcze można się zarejestrować!

  Jeszcze można się zarejestrować!

  10.04.2014 W dniach 4-6 lipca br. we Wrocławiu odbędzie się Spotkanie Chrześcijan Europy Środowo-Wschodniej. Termin zgłaszania uczestnictwa został przedłużony do 27 kwietnia br. czytaj całość »
 • Niedziela na Synodzie Kościoła

  Niedziela na Synodzie Kościoła

  27.04.2014 Nabożeństwo spowiednio-komunijne rozpoczęło niedzielne obrady Synodu Kościoła, odbywającego się w dniach 25-27 kwietnia br. czytaj całość »
 • Drugi dzień obrad Synodu

  Drugi dzień obrad Synodu

  26.04.2014 Drugi dzień obrad Synodu rozpoczął się od porannego rozważania i słów pozdrowień, które wygłosił gość Synodu, zwierzchnik Ewangelickiego Kościoła Nadrenii ks. prezes Manfred Rekowski. czytaj całość »
 • Wiosenna sesja Synodu Kościoła

  Wiosenna sesja Synodu Kościoła

  25.04.2014 Nabożeństwem spowiednio-komunijnym, dzisiaj o godz 16.00 w kościele św. Trójcy w Warszawie (pl. Małachowskiego 1), rozpocznie się wiosenna sesja Synodu Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP. Kazanie wygłosi zwierzchnik Diecezji Wrocławskiej – bp Ryszard Bogusz. Sesja Synodu odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia w warszawskim Centrum Luterańskim przy ul. Miodowej. czytaj całość »
 • Piątkowe obrady Synodu Kościoła

  Piątkowe obrady Synodu Kościoła

  25.04.2014 Nabożeństwo komunijne rozpoczęło wiosenną sesję Synodu Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, która będzie trwać będzie w dniach 25-27 kwietnia w Warszawie. czytaj całość »
 • Nieustanne dawanie

  Nieustanne dawanie

  24.04.2014 Po co dajemy? Komu? Co? Lubimy dawać, a chyba jeszcze bardziej otrzymywać. Cieszymy się, mogąc wręczyć prezent komuś, kogo lubimy, znamy i wiemy, że przeniesie mu/jej radość. Czy liczymy wówczas na wzajemność? Czy dając coś dziecku, powinniśmy liczyć na gest z drugiej strony? czytaj całość »
 • 38. Diecezjalny Zjazd Młodzieży

  38. Diecezjalny Zjazd Młodzieży

  23.04.2014 We wtorek, 23 kwietnia 2014 r. miał miejsce w Żorach trzydziesty ósmy Diecezjalny Zjazd Młodzieży Ewangelickiej, zorganizowany wspólnie przez Parafię Ewangelicko-Augsburską w Żorach oraz Diecezjalnego Duszpasterza Młodzieży. czytaj całość »
 • Życzenia wielkanocne Biskupa Kościoła

  Życzenia wielkanocne Biskupa Kościoła

  18.04.2014 I odeszły prędko od grobu z bojaźnią i wielką radością i pobiegły oznajmić to uczniom jego. Mt 28,8 czytaj całość »