english version
Hasła biblijne na dzisiaj Ukryj hasła biblijne

Wiadomości z Polski

 • Obrazy, wizerunki i krucyfiksy

  Obrazy, wizerunki i krucyfiksy

  11.08.2015 Nierzadko zdarza się, że chrześcijanie różnych wyznań odwiedzający kościoły luterańskie dziwią się, że w większości z nich widoczny jest krucyfiks, a w ołtarzu umieszczony jest obraz.  czytaj całość »
 • Weź udział w tym kursie

  Weź udział w tym kursie

  09.08.2015 Centrum Misji i Ewangelizacji ogłasza nowy nabór na Kurs duszpasterski podstawowy. Absolwenci kursu uzyskują kwalifikacje w zakresie duszpasterstwa, poradnictwa i komunikacji interpersonalnej.  czytaj całość »
 • Zaprzysiężenie nowego prezydenta Polski

  Zaprzysiężenie nowego prezydenta Polski

  07.08.2015 6 sierpnia 2015 r. odbyło się zaprzysiężenie nowego Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, którym został Andrzej Duda. czytaj całość »
 • Siedem dni na to, żeby...

  Siedem dni na to, żeby...

  07.08.2015

  Global Positioning System popularnie znany, jako GPS znalazł się w tytule pierwszego wykładu ewangelizacyjnego na tegorocznym Tygodniu Ewangelizacyjnym w Mrągowie. Jeśli możemy zadecydować, jak spędzić letni wypoczynek, może warto swój duchowy GPS nastawić właśnie na Mrągowo… czytaj całość »

 • Letni e-numer Warto

  Letni e-numer Warto

  24.07.2015

  Najnowszy numer e-czasopisma o relacjach i duchowości „Warto” dostępny jest w całości i bezpłatnie na www.warto.cme.org.pl. Tym razem to listy do grupy ludzi lub instytucji. czytaj całość »

 • Promocja książki Władysława Sosny

  Promocja książki Władysława Sosny

  23.07.2015

  W upalną sobotę 11 lipca 2015 r. odbyła się w Cieszynie promocja książki wieloletniego prezesa tamtejszego oddziału PTEw – Władysława Sosny, niestrudzonego popularyzatora ewangelickich tradycji Ziemi Cieszyńskiej. czytaj całość »

 • Jubileuszowe śniadanie dla kobiet

  Jubileuszowe śniadanie dla kobiet

  23.07.2015 W sobotnie przedpołudnie 4 lipca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle  odbyło się 10. Śniadanie dla Kobiet. czytaj całość »
 • Festiwal Zabawy w Bytomiu

  Festiwal Zabawy w Bytomiu

  20.07.2015 Grupa Pedagogów Ulicy UNO zaprasza na Festiwal Zabawy w Bytomiu. Impreza odbędzie się w dwóch dzielnicach: od 22 do 24 lipca na Bobrku (na Placu Drzymały), a od 27 do 29 lipca - na Rozbarku (na Placu Świętej Barbary). Dzieci wraz z rodzinami będą mogły wziąć udział w różnorodnych bezpłatnych warsztatach, grach, zabawach, konkursach i animacjach. czytaj całość »